Прескочи към основното съдържание Прескочи към навигацията

Защо не мога да копирам колона от таблицата с формули, а само "откачени от нея" числа? 

Microsoft Excel Microsoft 365 Тайните на Excel

Команда Copy (копирай) се прилага след като сме маркирали участък от клетки. Тези клетки се запаметяват във временна памет - буфер (Clipboard). За да се вземата оттам използваме команда Paste. Тя може да бъде приложена не само за маркиран текст, но и само за формати и др., както се вижда от отворения прозорец на командата. 

За маркиране има различни начини, в зависимост от това какво ни е нужно. За зона от клетки - обхождаме клетките  с мишката.


Вашият отговор

Запиши се в Аула

или
Вашият имейл е защитен при нас.