Прескочи към основното съдържание Прескочи към навигацията

Защо при мен не се копират огледално, а последователно?

3ds Max 3D Моделиране 3D Моделиране и Рендериране с 3DS MAX

Здравей, как копираш втората група от кубчета- с Shift и влачене или с командата Mirror?

С Mirror.

Когато използваш командата с други обекти има ли го този проблем?


Вашият отговор

Запиши се в Аула

или
Вашият имейл е защитен при нас.