Безплатно! Онлайн събитие: 7 грешки при AI изображенията Регистрация тук.
Въпрос към урок: Конфигурации на сглобените единици
от курс: Проектиране със Solidworks
Може ли да се изготвя дърво на конфигурациите по следният начин ?
Реално не е ли по практично, когато добавяме втора зависимост (ъгъл), която в себе си включва и първата (паралелност на две повърхнини), втората да я направим като под конфигурация на първата (както е в примера за D250) ?

Защо с едно кликване не мога да променя конфигурациите, атрябва да ползвам десния бутон на мишката и командата Show Configuration?
Вашият отговор
Запиши се в Аула
Ако вече имаш регистрация влез оттук