Прескочи към основното съдържание Прескочи към навигацията

При решаването на задачата, при първото начисление на работната заплата за сметка на работодателя не трябва ли за основание да посочим Начисляване на работна заплата?

Microsoft 365 Микроинвест Делта про Компютърно счетоводство Компютърно счетоводство с Микроинвест Делта про

Правилно! При начисляването на работни разплати за сметка на работодателя, като основание се записва: Начисляване на работни заплати.


Вашият отговор

Запиши се в Аула

или
Вашият имейл е защитен при нас.