Прескочи към основното съдържание Прескочи към навигацията

Няма сенки

AutoCAD Формула 3D AutoCAD CAD/BIM Проектиране

какво точно трябва да включа или изключа като пусна тази <br/>команда?Моля,някой да ми помогне.Спомням си,и ефекта зебра също не ми се<br/> получи точно заради тези настройки .На hardware acceleration нямам <br/>отметка и всичко е изключено,но когато дам отметка чертежа ми <br/>изчезва,остават само няколко линии от него

Таня, ето последователността на командите:

1.Избери Render

2.С десния бутон кликваме в/у Render  и последователно избираме Animations и Camera

3. Избираме No Shadows

4.Избираме Sun Status Off т.е. стойност 0

5. Sky Off.

6. С десен бутон в/у WCS (в дясно) избираме Parallel

7.Пускаме сенките с Full Shadows

8. Включваме слънцето - Sun Status - стойност 1.

9. Осветлението по default трябва да е изключено за да се виждат сенките.


Вашият отговор

Запиши се в Аула

или
Вашият имейл е защитен при нас.