Безплатно! Онлайн събитие: 7 грешки при AI изображенията Регистрация тук.
Въпрос към урок: Основни принципи при визуализациите
от курс: AutoCAD Формула 3D
Няма сенки
какво точно трябва да включа или изключа като пусна тази <br/>команда?Моля,някой да ми помогне.Спомням си,и ефекта зебра също не ми се<br/> получи точно заради тези настройки .На hardware acceleration нямам <br/>отметка и всичко е изключено,но когато дам отметка чертежа ми <br/>изчезва,остават само няколко линии от него
Таня, ето последователността на командите:
1.Избери Render
2.С десния бутон кликваме в/у Render и последователно избираме Animations и Camera
3. Избираме No Shadows
4.Избираме Sun Status Off т.е. стойност 0
5. Sky Off.
6. С десен бутон в/у WCS (в дясно) избираме Parallel
7.Пускаме сенките с Full Shadows
8. Включваме слънцето - Sun Status - стойност 1.
9. Осветлението по default трябва да е изключено за да се виждат сенките.
Вашият отговор
Запиши се в Аула
Ако вече имаш регистрация влез оттук