Прескочи към основното съдържание Прескочи към навигацията

Защо когато попълвам в клетките и дам Tab или стрелка от клавиатурата на дясно, ми излизат месеци, а не зададените стойности?   

Microsoft Excel Microsoft 365 Тайните на Excel

Защо когато попълвам в клетките и дам Tab или стрелка от клавиатурата на дясно, ми излизат месеци, а не зададените стойности?

Здравейте тази тема е обвързана с казуса в тази тема тук :



Вижте там съм дал отговор на този въпрос.


Вашият отговор

Запиши се в Аула

или
Вашият имейл е защитен при нас.