Прескочи към основното съдържание Прескочи към навигацията

Как може една полилиния да се "разпадне" на отделни линии

AutoCAD Формула AutoCAD CAD/BIM Проектиране

Начертах няколко линии които обединих по указания във видеото начин. Обаче сега ми се налага това да бъдат отново линии. Как да го направя?

Маркираш полилинията и изписваш в командния ред команадата EXPLODE и готово.  Отново имаш само единчни линии.


Вашият отговор

Запиши се в Аула

или
Вашият имейл е защитен при нас.