Прескочи към основното съдържание Прескочи към навигацията

Има ли начин една полилиния да се "разпадне" на отделни линии

AutoCAD Формула AutoCAD CAD/BIM Проектиране

Начертах няколко линии които обединих по указания във видеото начин. Обаче сега ми се налага това да бъдат отново линии. Как да го направя?

Здравей, Галина.

Ето тук в тази тема :

Може ли полилинията да се разпадне на отделни полилинии?

Съм споделил няколко метода как може да стане разпадане на една полилиния. В отговора има споделен и един доста интересен Lisp, който пък разпдата полилиниите на отделни полилинии ( а не на линии както става например ако ползваш Xplode.

Надявам се да съм те насочил към правилната тема и отговора и лиспа, които съм споделил да решат казуса.


Вашият отговор

Запиши се в Аула

или
Вашият имейл е защитен при нас.