Прескочи към основното съдържание Прескочи към навигацията
AutoCAD Формула AutoCAD CAD/BIM Проектиране

Здравейте , <br/>първо бих искал да поздравя за много добре и ясно подготвеният курс , и към проблема , с който се сблъсках. <br/>При опит за защриховането на избран обект.Избирам обекта , отварям менюто Hatch но не ми дава разрешение за използване т.е. бутона ОК е неактивен . <br/>Благодаря ! <br/>

Предполагам, че използваш старата версия с меню hatch, а не през рибон интерфейса. <br/> <br/>Бутона ОК не е активен, когато не е избран обект. В тази команда обектът се избира след като се пусне командата hatch (примерно с някоя от опциите Pick Points Или Select Objects). <br/> <br/>Проблемът може би идва от това, ако първо избираш обекта и после пускаш командата.


Вашият отговор

Запиши се в Аула

или
Вашият имейл е защитен при нас.