Прескочи към основното съдържание Прескочи към навигацията
AutoCAD Формула 3D AutoCAD CAD/BIM Проектиране

Здравейте! <br/>Каква може да е причината с команда LOFT да изчертавам само "surface" обекти, като при текуща команда "MOde" ми показва, че чертая "Solid" обекти по подразбиране? Версията, на която работя е 2013. Благодаря!

За съжаление в някои версии на Аутокад има проблеми с loft и създава повърхности. <br/> <br/>Пробвай да създадеш региони чрез командата region и тогава пусни loft на регионите.


Вашият отговор

Запиши се в Аула

или
Вашият имейл е защитен при нас.