Безплатно! Онлайн събитие: 7 грешки при AI изображенията Регистрация тук.
Въпрос към урок: Създаване на собствен шаблон за бърза работа
от курс: AutoCAD Формула
Здравейте, <br/>Искам да попитам нещо за промяната на шаблоните от cm в m или mm. Промяната трябва да бъде при изичсляването на анотативните мащаби, както и от units нали?
При подготовка на шаблон (dwt) файл има няколко неща, за които трябва да внимаваме. <br/> <br/>Трябва да изберем този шаблон за какви мерни единици е и те да се зададат в units. <br/> <br/>След това мащабите в scalelistedit трябва да се настроят да са за същите мерни единици. <br/> <br/>Бих добавил и настройката на стилове за текстове, дименсии, таблици и Multileader.
Вашият отговор
Запиши се в Аула
Ако вече имаш регистрация влез оттук