Прескочи към основното съдържание Прескочи към навигацията

Защо като активирам DYN курсорът ми завлачва? 

AutoCAD Формула AutoCAD CAD/BIM Проектиране

Изпълнила съм условията за забързване на работата на програмата от специализирния урок, като изключим, че не съм наясно за драйверите. От настройките на DYN зададох да покзва 1 field, вместо 2 и малко облекчи това забавяне, но не напълно. В драйверите ли да търся проблема? Благодаря!

Здравей, пробвай с препоръките описани в тази статия на инж. Иван Цукев - https://blog.tsukev.com/autocad-blokira-i-zapecwa-bawna-mishka.html и проблема може и да се разреши.


Вашият отговор

Запиши се в Аула

или
Вашият имейл е защитен при нас.