Прескочи към основното съдържание Прескочи към навигацията
AutoCAD Формула AutoCAD CAD/BIM Проектиране

Този Растер Дизайн към самия Аутокад ли е или се инсталира отделно от него. Питам, защото ми се налага да използвам планове и карти като подложки и да ги оцифрявам, което си е доста тежка и неблагодарна работа :)

Отделна програма е Raster Desing и като се инсталира добавя ново ribbon меню в самия Аутокад. <br/> <br/>Ето една статия с полезна информация за теб: <br/>https://blog.tsukev.com/autocad-scan-kum-dwg.html <br/>


Вашият отговор

Запиши се в Аула

или
Вашият имейл е защитен при нас.