Прескочи към основното съдържание Прескочи към навигацията
AutoCAD Формула AutoCAD CAD/BIM Проектиране

В предишно видео бях пуснал този въпрос, но така и не получих отговор, и сега го задавам пак и тук. <br/>Когато на МТехт сменя опцията за подравняване, то промяната се случва само за текущия мащаб и като избера друг, текста е преместен и визуализиран със старата опция. Т.е. ми се налага да сменям подравняването във всеки един анотативен мащаб и да премествам обекта ръчно към мястото, където би трябвало да се уголемява/смалява автоматично. <br/>Това се случва засега за всички чертежи, които съм пробвал. На какво се дължи това, има ли настройка, която го контролира, или е грешка на инсталираната версия? <br/>Наистина ще съм благодарен на евентуален отговор на въпроса ми!

Здравей, <br/> <br/>опитвам се да отговоря на всички въпроси. Не знам защо твоят не е стигнал до мен. <br/> <br/>Както и да е. Знам за какво говориш. Имам спомен да съм имал подобен проблем, но не можах да го повторя. На 2013 и 2014 когато сменя подравняването в един мащаб се сменя във всички. <br/> <br/> <br/>Пробвай дали командата ANNORESET няма да ти помогне. <br/> <br/>На коя версия си?

ANNORESET не помага, променя само местоположението на текста, но не и подравняването <br/> <br/>Курса карам на версия 2014

Аз имах същият проблем, но при мен ANNORESET помогна.


Вашият отговор

Запиши се в Аула

или
Вашият имейл е защитен при нас.