Прескочи към основното съдържание Прескочи към навигацията

Лек проблем с настройките 2013

AutoCAD Формула 3D AutoCAD CAD/BIM Проектиране

В 3D режим има ли въобще dimension style

Да, може да се слагат оразмерителни линии, но трябва да се внимава локалната координатна система да се премести в равнината, в която искаме да бъдат оразмерителните линии. <br/> <br/>Ето пример


Вашият отговор

Запиши се в Аула

или
Вашият имейл е защитен при нас.