Кратрки команди и LT версия на AutoCad2012
Здравейте и честита Коледа! Пожелавам много здраве и успех на целия екип отговорен за "формулата" Aula във всичките и лица: AutoCad, Exel и т.н. и т.н. .......с пожелание за още и още. <br/>А сега и с проблема: Както на всички е известно LT-версиите са осакатени и с липсата на Express tools, но чрез АутоКад бутона успях да открия acadlt.pgp - notepad файла, да променя командата за изчертаване на кръг <br/> CC, *CIRCLE (запазих интервалите), дадох Save. Системата прие и запази промяната, но когато се опитах да я пробвам нямаше никакъв резултат, т.е на "С" - чертае крък, а на "СС" изписва:Unknown command "CC". Press F1 for help. Повтарям, че промените в acadlt.pgp - notepad файла, са запомнени. <br/>Надявам се да ми кажете къде бъркам, тъй като според мен в общия текст на acadlt.pgp - notepad файла пише, че се допускат промени.
Здравей, <br/>пробва ли след рестартиране на AutoCAD дали работи?
Ако искаш да избегнеш рестартирането на аутокад, може да пуснеш reinit. <br/> <br/>Но трябва да направиш едно от двете, за да се активира промяната.
Много Благодаря, получи се (и по двата начина).