Прескочи към основното съдържание Прескочи към навигацията

Как всъщност направихте тръбата?

AutoCAD Формула 3D AutoCAD CAD/BIM Проектиране

Здравейте, стана ми любопитно как всъщност сте направили тръбата по сложен контур. Да си призная пробвах 2-3 варианта - и с директен Extrude на повърхност и със създаване на 2 плътни тръби и изваждането на една от друга. Но явно някъде бъркам или принципа е друг. Екранна снимка към: Как всъщност направихте тръбата?

Здравей, Анатолий.

Пробвай с Sweep по зададена пътека.


Вашият отговор

Запиши се в Аула

или
Вашият имейл е защитен при нас.