Прескочи към основното съдържание Прескочи към навигацията

Как са си възстановя чертежа?

AutoCAD Формула AutoCAD CAD/BIM Проектиране

Здравейте! Имам много сериозен проблем. По време на щриховане ми излезна събщението  FATAL ERROR. До тук добре. Намерих си bak. файловете стартирах, намерих и recover файла, но при възстановяването им, чертежа ми се стартира с активна команда hatch и не мога да изляза от нея(по никакъв начин). Дори и да затворя чертежа и пак да го стартирам, пак същото. Какво да правя? Моля, помогнете!

Здравейте,
Бих Ви предложил да вземете .bak файла да му смените разширението на .dwg и да го стартирате. Ще Ви се отвори чертеж съдържащ информация, от последния път когато сте направили SAVE на повредения чертеж. Ако продължава същия проблем моят съвет е да пробвате на друг компютър с инсталиран AutoCAD.

Благодаря Ви!


Вашият отговор

Запиши се в Аула

или
Вашият имейл е защитен при нас.