Прескочи към основното съдържание Прескочи към навигацията

ДЕБЕЛИНИ НА ЛИНИИ ПРИ ДЕФИНИРАНЕ НА СЛОЕВЕ

AutoCAD Формула AutoCAD CAD/BIM Проектиране

ДО СЕГА, КАТО ПЛОТИРАМ, ДАВАМ ДЕБЕЛИНИ НА ЦВЕТОВЕТЕ. АКО СЛЕД КАТО ПРЕМИНА МОДУЛА ЗА ПЛОТИРАНЕ И НЕ СИ ПРОМЕНЯ НАЧИНА НА РАБОТА, НЕОБХОДИМО ЛИ Е ДА ЗАДАВАМ ДЕБЕЛИНИ НА ЛИНИИТЕ.

Ето начинът на работа, който препоръчвам. <br/>1. Дебелини се задават (обикновено в слоевете, в много редки случаи на конкретна линия) <br/>Обикновено, ако се налага задаване на дебелина на линия, в 99% означава недобре организирани слоеве. <br/> <br/>2. При плотиране не се задават дебелини на цветовете. <br/>Това е остарял метод, който е бавен, труден за управление, предразполага технически грешки и не е гъвкав. <br/>При плотиране дебелината се взима от дебелината на слоя, която се вижда на чертежа при работа и може да се контролира по-лесно от мениджъра на слоеве. <br/>Ако не се вижда на чертежа, трябва да се кликне на бутона долу в лентата със състояния LWT - Show/hide lineweight <br/>


Вашият отговор

Запиши се в Аула

или
Вашият имейл е защитен при нас.