Прескочи към основното съдържание Прескочи към навигацията

Как направих те фигурите с линии

3ds Max 3D Моделиране 3D Моделиране и Рендериране с 3DS MAX

Как да направихте фигурите със линиите

Привет, Иво, моля да споделите подробности към въпроса си, за да в възможно да Ви дадем насоки. Може да споделите и в коя минута от урока се случва действието, което не можете да повторите.

Не разбирам как се правят тези фигури за дъската,как да ги направя правилно?

Как да месря фигурите със снап не мога да ги наместя правилно на дъската?


Вашият отговор

Запиши се в Аула

или
Вашият имейл е защитен при нас.